poniedziałek, 20 kwietnia 2009

Kwiaty na ślub Ilonki i Sławka- Lublin

Ilonka marzyła o małym polnym bukieciku, ale ze względu na krój sukni ślubnej, bardzo eleganckiej i wytwornej musiałyśmy go nieco zmodyfikować;) W bukieciku i wszystkich dodatkach znalazły się ulubione kwiatki Panny młodej: frezje i róże, niestety konwalii nie udało się zdobyć w Lublinie ale lekkości bukietowi nadały: przetaczniki alstroemeria i tanacetum.


Bukiecik druhny ze względu na kolory sukienki musiał być stonowany, wybrałyśmy więc odcienie bieli i zieleni.

Przypinki Pana młodego i świadka
Niemal do ostatniej chwili chwili Pan młody zmieniał samochody do ślubu...ostatecznie stanęło na terenówce i dekoracji z rozrzuconych na masce kwiatów.


Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi

Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis
Zapachniało, zajaśniało wiosna, ach to ty...

i my też zaprosiliśmy wiosnę do Domu weselnego Jaśmin w Niedrzwicy Dużej, sala którą odebrali młodzi z rodzicami wymagała sporego nakładu pracy zwłaszcza porządkowych. Właściciele niestety nie poczuli się do sprzątnięcia sali przed rozpoczynającym się sezonem ślubnym więc cała ta praca spadła na pierwszych weselników...i tak po całym dniu pracy sala ubrana została w żółto-perłowe baloniki, bukieciki tulipanów na stoły gości, kompozycję kwiatową stołu młodej pary, liczne świece oraz próbóweczki z kwiatami i zielone brzuzki.


Tak jak woda w strumyku dzień za dniem płynie czas,

Wciąż przybywa lat,
Jeszcze wczoraj dzieciństwo i zabawy co dnia,
dziś dorosły świat
To rodzice za rękę przez szeroki ten świat
prowadzili nas
Byli blisko by pomóc, dobrą radę nam dać
w niespokojny czas

Kwiatowe serca- inna wersja bukietu na podziękowania dla rodziców

Panna Młoda wystąpiła również w specjalnie wykonanej dla niej biżuterii z kryształów Swarovskiego składającej się z klipsów i naszyjnika

Brak komentarzy: