poniedziałek, 20 kwietnia 2009

Kwiaty na ślub Ewy i Darka- Lublin

Ewa po licznych zmianach wybrała bukiet w mikrofonie w odcieniach różu i bieli. Kształt tradycyjnej kuli złamany został zwisającymi na srebrnych drucikach kwiatami i pączkami storczyka oraz frezji. Lekkości dodały również liczne szklane kryształki nanizane na druciki.Bukiet druhny wykończony srebrną kryzą ze szklanymi kryształkami.

Struj panny młodej dopełnia kwiatowa spineczka we włosach oraz biżuteria z kryształów swarovskiego i kwiatów storczyka dendrobium.Przypinki pana młodego i świadka na ażurowym serduszku
Ze względu na charakterystyczną sylwetkę samochodu ślubnego jako dekorację wybrano kompozycje z gipsówki i nawiązujące do bukietów i przypinek srebrne serduszka.

Bukiety dla rodziców

3 komentarze:

Iwjardim pisze...

Pięknie wyszło , oba bukiety znakomite . CZy mozesz zdradzic jak zabezpieczałaś kwiaty do włosów i czy zabezpieczałaś również te kwiaty wiszące , czy też tylko mocowałaś za pomocą drucika .
Pozdrawiam serdecznie

liwaczka pisze...

Dziękuję ślicznie:)
Wszystkie kwiatki bez dostępu do zabezpieczane były klejem do żywych roślin

Iwjardim pisze...

Dziękuję za odpowiedź , ja robię to taśmą florystyczną , a lubię wszelkie nowinki dlatego pytam .
Czy masz moze doświadczenie z peoniami , pytam poniewaz mam do zrobienia kwiaty do włosów na ślub , a jeszcze tych kwiatów nie zabezpieczałam więc mam nerwówkę czy wytrzymają :-)
Dziekuję i pozdrawiam